Alle butikker

Find butik (kort)

Herunder kan du se en liste over alle Telenors butikker i Danmark.

Søg i listen over butikker: 
Navn Adresse Åbningstider Kontakt
Telenor Aabenraa
(Privatbutik)
Storegade 8
6200 Aabenraa
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504217
Email:
aabenraa@telenor.dk
Telenor Aalborg
(Erhvervbutik)
Skelagervej 9
9000 Aalborg
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 16:30
Tlf.: 60504200
Email:
Aalborg@telenor.dk
Telenor Aalborg Storcenter
(Privatbutik)
Aalborg Storcenter 1
9200 Aalborg SV
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504226
Email:
Aalborg-Storcenter@telenor.dk
Telenor Amagercentret
(Privatbutik)
Amagercentret 130
2300 København S
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Torsdag:
10:00 - 19:00
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504047
Email:
amagercentret@telenor.dk
Telenor Århus Skt Clemens
(Privatbutik)
Skt Clemens Stræde 8
8000 Århus
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Søndag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504236
Email:
sktclemens@telenor.dk
Telenor Bispensgade
(Privatbutik)
Bispensgade 30
9000 Aalborg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504225
Email:
Aalborg-Bispensgade@telenor.dk
Telenor Bruuns Galleri
(Privatbutik)
M.P. Bruunsgade 25
8000 Århus
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
Søndag:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60504232
Email:
BruunsGalleri@telenor.dk
Telenor Vejle
(Privatbutik)
Søndergade 16
7100 Vejle
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504245
Email:
vejle@telenor.dk
Telenor City2
(Privatbutik)
City2 374
2630 Taastrup
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60504028
Email:
City2@telenor.dk
Telenor Esbjerg Kongensgade
(Privat og Erhvervbutik)
Kongensgade 39
6700 Esbjerg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504244
Email:
Esbjerg-kongensgade@telenor.dk
Telenor Fields
(Privatbutik)
Arne Jacobsens Allé 2
2300 København S
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504032
Email:
Fields@telenor.dk
Telenor Fisketorvet
(Privatbutik)
Fisketorvet 139
1560 København V
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504026
Email:
fisketorvet@telenor.dk
Telenor Fredericia
(Privatbutik)
Gothersgade 15
7000 Fredericia
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Torsdag:
10:00 - 18:00
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504219
Email:
Fredericia@telenor.dk
Telenor Frederiksberg Centret
(Privatbutik)
Falkoner Allé 21
2000 Frederiksberg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504033
Email:
Frederiksberg@telenor.dk
Telenor Frederikshavn
(Privatbutik)
Danmarksgade 77
9900 Frederikshavn
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Lørdag:
09:30 - 15:00
Tlf.: 60504209
Email:
Frederikshavn@telenor.dk
Telenor Frederikskaj
(Erhvervbutik)
Frederikskaj 8
1780 København V
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 16:30
Tlf.: 60504000
Fax:60505200
Email:
frederikskaj@telenor.dk
Telenor Slotsarkaderne
(Privatbutik)
Slotsarkaderne 115
3400 Hillerød
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504036
Email:
Slotsarkaderne@telenor.dk
Telenor Haderslev
(Privatbutik)
Bispegade 8
6100 Haderslev
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504221
Email:
Haderslev@telenor.dk
Telenor Hellerup
(Privatbutik)
Strandvejen 153
2900 Hellerup
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504011
Email:
Hellerup@telenor.dk
Telenor Helsingør
(Privatbutik)
Helsingør Bycenter 2.15
3000 Helsingør
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504040
Email:
Helsingoer@telenor.dk
Telenor Herning
(Erhvervbutik)
Teglvænget 1
7400 Herning
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 17:00
Tlf.: 60504230
Email:
Herning@telenor.dk
Telenor Herningcentret
(Privatbutik)
Merkurvej 40
7400 Herning
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504235
Email:
herningcentret@telenor.dk
Telenor Hillerød
(Erhvervbutik)
Frejasvej 32-38
3400 Hillerød
Åbningstider:
Hverdage:
09:00 - 17:00
Tlf.: 60504010
Email:
hillerod@telenor.dk
Telenor Hjørring
(Privatbutik)
Strømgade 7
9800 Hjørring
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504211
Email:
Hjoerring@telenor.dk
Telenor Holbæk
(Privatbutik)
Ahlgade 30E
4300 Holbæk
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Torsdag:
10:00 - 18:00
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504017
Email:
ahlgade@telenor.dk
Telenor Holstebro
(Privat og Erhvervbutik)
Nørregade 13
7500 Holstebro
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504215
Email:
Holstebro@telenor.dk
Telenor Horsens
(Privatbutik)
Hospitalsgade 6
8700 Horsens
Åbningstider:
Hverdage:
9:30 - 17:30
Fredag:
9:30 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504237
Email:
horsens@telenor.dk
Telenor Hørsholm
(Privatbutik)
Hovedgaden 2-4
2970 Hørsholm
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504009
Email:
Hoersholm@telenor.dk
Telenor Hundige Waves
(Privatbutik)
Over Bølgen 2
2670 Greve
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504043
Email:
hundige@telenor.dk
Telenor Kgs Nytorv
(Privatbutik)
Kongens Nytorv 21
1050 København K
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504025
Email:
Kgs.Nytorv@telenor.dk
Telenor Købmagergade
(Privatbutik)
Købmagergade 57
1150 København K
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504003
Email:
Koebmagergade@telenor.dk
Telenor Køge
(Privatbutik)
Stationspladsen 1
4600 Køge
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 15:00
Tlf.: 60504024
Email:
koege@telenor.dk
Telenor Kolding
(Erhvervbutik)
Gejlhavegård 6
6000 Kolding
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 17:00
Tlf.: 60504240
Email:
Gejlhavegaard@telenor.dk
Telenor Kolding Storcenter
(Privatbutik)
Skovvangen 42
6000 Kolding
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 19:00
Lørdag:
09:30 - 17:00
1. søndag i md.:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60504242
Email:
Koldingstorcenter@telenor.dk
Telenor Kongensgade
(Privat og Erhvervbutik)
Kongensgade 29
5000 Odense
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Torsdag:
10:00 - 18:00
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504243
Email:
Odense-kongensgade@telenor.dk
Telenor Lyngby Storcenter
(Privatbutik)
Lyngby Storcenter 65
2800 Lyngby
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
Søndag:
11:00 - 17:00
Tlf.: 60504034
Email:
Lyngby-Storcenter@telenor.dk
Telenor Maribo
(Privatbutik)
Rødbyvej 2
4930 Maribo
Åbningstider:
Hverdage:
09:00 - 17:00
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504019
Email:
Maribo@telenor.dk
Telenor Næstved
(Privat og Erhvervbutik)
Axeltorv 1
4700 Næstved
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504021
Email:
axeltorv@telenor.dk
Telenor Næstved Storcenter
(Privatbutik)
Næstved Storcenter 36
4700 Næstved
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504046
Email:
Naestved-Storcenter@telenor.dk
Telenor Nykøbing falster
(Privatbutik)
Jernbanegade 1
4800 Nykøbing F
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 13:30
Tlf.: 60504022
Email:
nykoebingf@telenor.dk
Telenor Odense Rugvang
(Privatbutik)
Rugvang 36
5210 Odense NV
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Torsdag:
10:00 - 19:00
Fredag:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504241
Email:
tarup@telenor.dk
Telenor Østerbrogade
(Privatbutik)
Østerbrogade 96
2100 København Ø
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504005
Email:
oesterbrogade@telenor.dk
Telenor Randers Storcenter
(Privatbutik)
Randers Storcenter 1
8960 Randers SØ
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504228
Email:
randersstorcenter@telenor.dk
Telenor Randers Brødregade
(Privatbutik)
Brødregade 5
8900 Randers
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504205
Email:
randers@telenor.dk
Telenor Ringsted
(Privatbutik)
Tinggade 2
4100 Ringsted
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504023
Email:
Ringsted@telenor.dk
Telenor Risskov
(Erhvervbutik)
Ravnsøvej 40
8240 Risskov
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 17:00
Tlf.: 60504220
Email:
Risskov@telenor.dk
Telenor Rødovre Centrum
(Privatbutik)
Rødovre Centrum 8
2610 Rødovre
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
Søndag:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60504038
Email:
rodovre-centrum@telenor.dk
Telenor Rosengårdscentret
(Privatbutik)
Ørbækvej 75
5220 Odense SØ
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
1. og sidste søndag i md.:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60504239
Email:
Odense-Rosengaardscentret@telenor.dk
Telenor Roskilde Algade
(Privatbutik)
Algade 18
4000 Roskilde
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
Tlf.: 60504042
Email:
Roskilde-Algade@telenor.dk
Telenor Roskilde Ros torv
(Privatbutik)
Københavnsvej 29
4000 Roskilde
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504048
Email:
roskilde-rostorv@telenor.dk
Telenor Silkeborg
(Privatbutik)
Søndergade 2c
8600 Silkeborg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
10:00 - 15:00
Tlf.: 60504216
Email:
Silkeborg@telenor.dk
Telenor Slagelse
(Privatbutik)
Vestsjællandscentret 34
4200 Slagelse
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
1. og sidste søndag i md.:
11:00 - 15:00
Tlf.: 60504045
Email:
Slagelse@telenor.dk
Telenor Sønderborg
(Privatbutik)
Perlegade 33
6400 Sønderborg
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504218
Email:
Soenderborg@telenor.dk
Telenor Spinderierne Valby
(Privatbutik)
Valby Torvegade 13
2500 Valby
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
1. og sidste søndag i md.:
11:00 - 16:00
Tlf.: 60504027
Email:
spinderierne@telenor.dk
Telenor Storcenter Nord
(Privatbutik)
Finlandsgade 17
8200 Århus N
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 16:00
Søndag:
10:00 - 16:00
Tlf.: 60504234
Email:
storcenternord@telenor.dk
Telenor Svendborg
(Privat og Erhvervbutik)
Torvet 6
5700 Svendborg
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504222
Email:
Svendborg@telenor.dk
Telenor Thisted
(Privatbutik)
Havnetorv 1a
7700 Thisted
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:00
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504201
Email:
Thisted@telenor.dk
Telenor Vejle Horsensvej
(Erhvervbutik)
Horsensvej 72
7100 Vejle
Åbningstider:
Hverdage:
08:00 - 17:00
Tlf.: 60504223
Email:
horsensvej@telenor.dk
Telenor Viborg
(Privatbutik)
Sct. Mathias Gade 38
8800 Viborg
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 18:00
Fredag:
09:30 - 19:00
Lørdag:
09:30 - 14:00
Tlf.: 60504229
Email:
viborg@telenor.dk
Telenor Vordingborg Algade
(Privatbutik)
Algade 54
4760 Vordingborg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 17:30
Fredag:
10:00 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504044
Email:
Vordingborg-Algade@telenor.dk
Telenor Rønne
(Privatbutik)
Store Torvegade 4
3700 Rønne
Åbningstider:
Hverdage:
09:30 - 17:30
Fredag:
09:30 - 18:00
Lørdag:
09:30 - 13:00
Tlf.: 60504055
Email:
bornholm@telenor.dk
Telenor i Bilka Esbjerg
(Privatbutik)
Stormgade 157
6715 Esbjerg N
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504592
Email:
bilka-esbjerg@telenor.dk
Telenor i Bilka Fields
(Privatbutik)
Arne Jacobsens Alle 24
2300 København S
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504596
Email:
bilka-fields@telenor.dk
Telenor i Bilka Herning
(Privatbutik)
Golfvej 5
7400 Herning
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504583
Email:
AZ-herning@telenor.dk
Telenor i Bilka Hillerød
(Privatbutik)
Slotsarkaderne 26
3400 Hillerød
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504598
Email:
bilka-hillerod@telenor.dk
Telenor i Bilka Hjørring
(Privatbutik)
A.F. Heidemannsvej 20
9800 Hjørring
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504581
Email:
AZ-hjoerring@telenor.dk
Telenor i Bilka Holstebro
(Privatbutik)
Nyholmvej 20
7500 Holstebro
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504591
Email:
bilka-holstebro@telenor.dk
Telenor i Bilka Horsens
(Privatbutik)
Høegh Guldbergs Gade 10
8700 Horsens
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504595
Email:
bilka-horsens@telenor.dk
Telenor i Bilka Hundige
(Privatbutik)
Over Bølgen 1
2670 Greve
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504586
Email:
bilka-hundige@telenor.dk
Telenor i Bilka Ishøj
(Privatbutik)
Ishøj Lille Torv 1
2635 Ishøj
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504588
Email:
bilka-ishoej@telenor.dk
Telenor i Bilka Kolding
(Privatbutik)
Skovvangen 40
6000 Kolding
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504594
Email:
bilka-kolding@telenor.dk
Telenor i Bilka Næstved
(Privatbutik)
Næstved Storcenter 1
4700 Næstved
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504590
Email:
bilka-naestved@telenor.dk
Telenor i Bilka Odense
(Privatbutik)
Niels Bohrs Alle 150
5230 Odense M
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504587
Email:
bilka-odense@telenor.dk
Telenor i Bilka Skalborg
(Privatbutik)
Hobrovej 450
9200 Aalborg SV
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504585
Email:
bilka-aalborg@telenor.dk
Telenor i Bilka Slagelse
(Privatbutik)
Idagårdsvej 1
4200 Slagelse
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504589
Email:
bilka-slagelse@telenor.dk
Telenor i Bilka Sønderborg
(Privatbutik)
Grundtvigs Alle 195
6400 Sønderborg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504582
Email:
bilka-soenderborg@telenor.dk
Telenor i Bilka Tilst
(Privatbutik)
Agerøvej 7
8381 Tilst
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504584
Email:
bilka-tilst@telenor.dk
Telenor i Bilka Vejle
(Privatbutik)
Solkilde Alle 2
7100 Vejle
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504593
Email:
bilka-vejle@telenor.dk
Telenor i Bilka Viborg
(Privatbutik)
Holstebrovej 79
8800 Viborg
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 20:00
Lørdag:
10:00 - 18:00
Søndag:
10:00 - 18:00
Tlf.: 60504597
Email:
bilka-viborg@telenor.dk
Telenor i Føtex Viby
(Privatbutik)
Viby Ringvej 10
8260 Viby J
Åbningstider:
Hverdage:
10:00 - 19:00
Lørdag:
10:00 - 17:00
Søndag:
10:00 - 17:00
Tlf.: 60505919
Email:
fotex-viby@telenor.dk

Hjalp denne side dig?